BHP Morąg.

Usługi BHP Morąg

Zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest kluczem do uniknięcia wypadku nawet przy najbardziej niebezpiecznych zadaniach. Aby dowiedzieć się, jak pracować bezpiecznie, konieczne są szkolenia bhp.  Nasza oferta dla firm i instytucji z Miasta Morąg obejmuje:

Szkolenia BHP

Realizujemy szkolenia BHP Morąg oraz w innych miastach położonych na Pomorzu i Warmii. Oferujemy zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe dla pracowników różnych branż. Za każdym razem dostosowujemy zakres i tematykę szkolenia do wymagań klienta.

Obsługa BHP dla firm

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i zatrudniasz pracowników, opracujemy dla Ciebie analizę ryzyka na stanowisku pracy czy instrukcje BHP. Oczywiście prowadzimy też szkolenia BHP dla firm.

Usługi ppoż.

CSS oferuje również kompleksowe usługi związane z ochroną przeciwpożarową. Opracowujemy plany ewakuacji, instalacje gaszenia pożaru oraz wykonujemy przeglądy gaśnic. Współpracując z nami, możesz otrzymać kompleksową usługę z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Nadzór BHP na budowie

Nasza firma oferuje również nadzór BHP na budowie w miejscowośic Morag oraz w innych, pobliskich miejscowościach. Na życzenie, możemy przyjechać do dowolnego miasta w Polsce lub w Europie.

Outsourcing BHP

Nasza firma oferuje również profesjonalny outsourcing z zakresu BHP. Oznacza to, że możemy pracować dla Ciebie jako wykwalifikowany pracownik zewnętrzny.

Specjaliści BHP Morąg

Chcąc zyskać solidnego partnera, który zajmie się aspektami BHP i PPOŻ, warto wybrać naszą firmę. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i rzetelnych pracowników. Zapraszamy do współpracy.

BHP Morąg, skontaktuj się z nami.

Miasta w których Świadczymy usługi BHP

Usługi nadzoru BHP na budowie świadczymy na terenie całej Polski oraz w Europie.

Blog o BHP

Certyfiakty

Nasze doświadczenie opieramy na ciągłym podnoszeniu umiejętności

Referencje

Zobacz co o współpracy z nami myślą klienci, którzy skorzystali z naszych usług.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje, które świadczą o naszym profesjonalizmie.